Догляд за волоссям восени: головні правила
Восени наше волосся не менш схильне до різних негативних факторів, ніж в іншу пору року, а ще ж потрібно привести його в порядок після літньої відпустки. Важливо не тільки підтримувати в прекрасному стані наші локони, але також відновити їх після літа, і підготувати до більш складного сезону - зими!
Наш стан волосся змінюється в залежності від пори року. Восени холодне повітря, вітер і висока вологість негативно впливають на його загальний стан, від чого волосся починає сіктися, ламається і електризується. Щоб уберегти волосся від негативних факторів, потрібно знати, як за ним доглядати.
Про це ми зараз і розповімо.
1. Очищення.
Восени наша шкіра голови не виділяє стільки себума, як влітку, і майже всі типи волосся стають більш сухими. Тому жирному волоссю радимо вибирати шампунь для нормального волосся, а нормальному - для сухого. Краще переходити на зволожуючий або живильний шампунь, а якщо ваші пасма потребують реабілітації після літа, вибирайте відновлюючий шампунь. При виборі шампуню, також звертайте увагу на доглядові компоненти в складі, і не забувайте користуватися бальзамом, адже він послужить додатковим захистом восени.
2. Укладка.
На відміну від спекотного літа, восени скоротити використання фена стає складніше: сушка шевелюри природним шляхом забирає багато часу. Тому восени радимо робити укладку звичним способом (сушіть феном, але на мінімальній швидкості і відстані не менше 15 см від волосся). Обов'язково використовуйте незмивну емульсію, яка буде живити пасма, захищати від агресивних зовнішніх факторів.
3. Живлення.
і відновлення Маска - головний помічник на даному етапі. Восени радимо віддавати перевагу поживним і відновлюючим маскам. Також слід періодично використовувати маски для блиску волосся: які зроблять локони м'якими, шовковистим, підживленими. Наносьте будь-яку маску в злегка підігрітому (ні в якому разі не гарячому) стані: вона розкриє кутикулу волосся, локони краще вберуть всі корисні компоненти. Щоб волосся добре підживилось, запечатайте його під харчову плівку і загорніть в рушник. Після цього, ваше волосся стане добре зволоженим і більш гладким.
4. Розчісування.
Восени і взимку заведіть звичку ретельно розчісувати волосся перед сном. При розчісуванні волосяні цибулини насичуються енергією, такий масаж покращує кровообіг шкіри голови. Корені стають міцними - як наслідок, пасма перестають випадати і починають краще рости (випадіння - це одна з найпоширеніших проблем в цю пору року).
5. Живлення зсередини.
Ви прекрасно розумієте, що живити волосся потрібно зовні, і зсередини. Організму потрібні вітаміни груп В, С, А і кислоти омега-3. Пийте вітамінні комплекси, розроблені спеціально для волосся. Вони містять рослинні компоненти, велику кількість цинку, кальцію, які сприяють зміцненню і зростанню наших локонів. Введіть в щоденний раціон горіхи, моркву, бобові, жирну рибу, м'ясо птиці. Саме ці продукти багаті всіма вітамінами, яких так потребують наші локони.
6. Захист від холоду і вітру.
Дуже важливий фактор - захист волосся від холоду і вітру. Під впливом холоду відбувається спазм кровоносних судин голови, в слідстві чого волосся не отримує потрібного живлення. Це, призводить до потоншення і активного випадіння (холод є однією з головних причин випадіння волосся восени). Щоб цього не сталося, обов'язково носіть модний головний убор (шапку, фетровий капелюх, капюшон), і не забувайте знімати його, як тільки заходите в тепле приміщення, щоб не влаштовувати волоссю сауну і не порушувати роботу сальних залоз.
7. Статична електрика.
Багато дівчат ненавидять носити шапку через електризацію пасом. Особливо якщо шапка з вовни. Тут допоможуть спеціальні антистатики. Існує безліч спреїв, гелів, сироваток, які знімають статичну електрику. Наносьте їх на пасма під час укладання разом зі стайлінгом і термозахисним засобом. Вони захищають локони під час укладання, роблять їх м'якими і слухняними, полегшують розчісування.
Дотримуйтеся цих простих рекомендацій, і в кінці осені ваша шевелюра буде сяяти здоров'ям і красою!