Про нас


Здорове волосся наших клієнтів - це обличчя нашої компанії.

Перший магазин Dr.Beauty був відкритий в 2013 році в Києві, в ТРЦ "Україна".

На даний момент в компанії Доктор Б'юті відкрито 3 магазини. В одному з них (р-н Софіївська Борщагівка, Київ), знаходиться салон краси, де наші клієнти проходять на місці всі процедури по оздоровленню волосся.

Ми співпрацюємо тільки з всесвітньо відомими брендами: Moroccanoil, Saryna Key, CHI, Paul Mitchal, Framesi, Rolland, Lisap, Helen Seward, Lovien, IDhair, Optima, Tangle Teezer і ін. У кожному бренд ми ретельно відбираємо продукти, вивчаємо їх склади, дії інгредієнтів, як вони працюють на волоссі і тільки після цього беремо їх в продаж і рекомендуємо нашим клієнтом.

Ми щомісяця відвідуємо ряд семінарів, починаючи від вивчення колористики і заглиблюючись в більш складні тематики по трихолог. Всі співробітники компанії мають ряд сертифікатів по успішним навчанням і підвищенням кваліфікацій.

Одна з переваг компанії Dr.Beauty полягає в тому, ви можете просто зайти в магазин, пройти БЕЗКОШТОВНУ діагностику волосся та отримати якісну консультацію щодо правильного догляду за волоссям.Якщо у вас серйозна проблема, яка вимагає більш детального уваги, ми направляємо вас до відповідного фахівця.

Маски для волосся, вітаміни для волосся, засоби по догляду за волоссям, а також маски для зміцнення волосся, ампули від випадіння волосся, продукти для росту волосся і багато іншого ви знайдете в асортименті компанії.

Заходьте до нас в гості! Ми завжди відкриті для нових ідей і нових знайомств.


З любов'ю та найкращими побажаннями, ваш Доктор Б'юті!

ЗАДАЙТЕ ЗАПИТАННЯ