ДЛЯ ВИРIВНЮВАННЯ

Стайлінг для вирівнювання

Засоби для вирівнювання волосся в більшості не тільки сприяють укладанню волосся, але й доглядають за ними. Живлять, зволожують пасма, дисциплінують кучеряве волосся, захищають від гарячих температур, надають м'якість та глянцевий блиск. Випускаються такі продукти у вигляді кремів, сироваток, флюїдів.

Як працюють засоби для вирівнювання волосся?

Одні розгладжуючі засоби наносяться на вологе, висушене рушником волосся перед сушкою феном. Зволожуючі компоненти полегшують роботу з волоссям та створюють блискуче глянцеве покриття в результаті. Інші наносять на сухе волосся, щоб надати зачісці завершеного вигляду. Креми що розгладжують або вирівнюють підходять для тих, хто хоче блискуче, гладке волосся. Це універсальне рішення для тьмяного, сухого або кучерявого волосся!

Засоби для вирівнювання волосся герметизують посічені кінчики, приборкують кучеряві пасма, створюють необхідну фіксацію, захищають волосся від зовнішніх негативних факторів та додають блиск.

У яких випадках використовувати ці продукти?

Використовуйте розгладжуючий крем для волосся перед сушкою феном. Це прискорить укладання, захистить волосся від шкідливого впливу гарячого повітря, додасть блиск та допоможе продовжити життя зачіски.

Засоби для розгладження прекрасні для всіх типів волосся та текстур тому що жоден тип волосся не застрахований від пошкоджень та завивання. Для пухнастого волосся розгладжуючий крем - перший спосіб захисту від завивання! Він усуває найбільшу причину пушіння волосся - сухість та пошкодження кутикули. Забезпечує природний, гладкий та блискучий вигляд. Зберігає волосся рівним, навіть при вологій погоді.

Володарям рідкого, тонкого волосся часто радять триматися подалі від вирівнюючих засобів. Але воно теж пересихає, завивається, пушиться. Продукт для розгладження надає тонком уволоссю м'якість, об’єм по довжині, дзеркальну гладкість. Оберіть легкий флюїд для вирівнювання, який зволожить ніжні пасма не обтяжуючи. Нанесіть невелику кількість засобу для розгладження на вологе волосся, а потім укладіть як зазвичай.

Вирівнюючі засоби знижують негативний вплив гарячих інструментів на волосся:

Зловживання праскою для волосся та вологість можуть змінити форму природнього завитка кучерявого волосся. Нанесіть сироватку для вирівнювання перед використанням праски, під впливом тепла вона проникає в структуру волосся, відновлюючи вологу та кутикулу. Ви отримаєте здорове, рівне волосся, яке будуе завиватися як раніше в ті дні, коли не використовуєте праску. Також сироватка допоможе випрямити волосся за допомогою фена та зробить волосся гладкими, коли вони сохнуть природно.

Для вирівнювання кучерявого волосся допоможе крем. Сухість - це проблема № 1 для кучерів, так як нестача вологи може привести до того, що випрямлене волосся почне завиватися при найменшій вологості у повітрі. Але крем для вирівнювання створює невидиму захисну плівку на волоссі, підвищуючи опір до вологи. Запобігаючи її випаровування з волосся під впливом сонячних променів або через гарячі температури інструментів.

Зробити волосся гладкими в домашніх умовах вам допоможуть засоби для вирівнювання, які можна купити у нас на сайті.
Кращі ціни. 100% гарантія якості. Швидка доставка.
Ваш Доктор Б'юті!

-20%

        Global Keratin Легкий розгладжуючий крем-флюї, 50 ml
-20%

        Global Keratin Незмивний крем для глибокого зволоження
-15%

        Helen Seward Органічна Сироватка з ефектом випрямлення SYNEBI Smoothing serum, 150 ml
-20%

        Lisap Засіб для випрямління волосся Lisap Fashion Lisciante, 200 ml
-15%

        Крем для випрямлення кучерявого волосся INDACO, 200 ml
-15%

        Сироватка для укладання волосся - Abril et Nature Serum Gold Lifting, 100 ml
Показано з 1 по 12 із 12 (всього 1 сторінок)
ЗАДАЙТЕ ЗАПИТАННЯ