для росту волосся

Важливо знати ФАЗИ РОСТУ ВОЛОССЯ

▪️ Анаген - фаза активного росту волосся. Обумовлена ​​ГЕНЕТИЧНО, в середньому становить 2-7 років, зменшується з віком. У нормі 85-90% волосся на голові повинні перебувати у фазі анагена.

▪️ Катаген - фаза спокою. Починається клітинне відмирання, волосся вже НЕ росте і фолікул поступово рухається нагору.

▪️ Телоген - випадання старого волоса і перехід до нового циклу зростання, фазі анагена.⠀

Фази катагена і телогена в цілому займають близько 3 місяців, тому якщо у вас випадає волосся СЬОГОДНІ, це означає, що ці цибулинки перестали рости і увійшли в фази відмирання 3 МІСЯЦІ ТОМУ. І причину цього потрібно шукати там, 3 місяці тому. ⠀

Прискорення переходу в фазу випадання є ВИКЛЮЧНО: хіміотерапія і променева хвороба, важка токсичне отруєння і то в цих випадках волосся випадуть не відразу, а через кілька тижнів (трохи швидше, ніж 3 місяці) ⠀

Якщо вам здається, що РАПТОМ стало випадати багато волосся, то:

◾️ декілька місяців тому був великий стрес / хвороба / прийом ліків, що вплинуло на більш швидкий перехід в фазу випадіння та зараз це просто наслідок.

◾️ ви погано промивали голову, а коли стали робити це добре, то померлі волосся в фазі телогена нарешті нормально залишати вас і давати дорогу новим волоссю.

Засоби для росту волосся

Щоб відростити довге волосся як у Рапунцель потрібно терпіння та трохи зусиль. Багато факторів сприяють росту волосся (або його відсутності), один з ігнорованих - скрабування шкіри голови. Скраби та пілінги прибирають зі шкіри забруднення, жир що накопичився в наслідку миття голови лагідними шампунями. 
Скрабування раз в 7-10 днів допомагає зняти зі шкіри ороговілі частинки, жир, який перешкоджає надходженню кисню до фолікулів волосся, в результаті чого волосся стає тонким та навіть випадає. Під час таких процедур ви робите собі масаж голови, стимулюєте приплив крові до коренів волосся, з кров'ю надходять поживні речовини з організму до фолікулів. Це допомагає волоссю рости швидше та робить його привабливими. Після скрабу очищені пори краще приймають корисні компоненти з шампуню та концентрату, який буде наноситися далі.

Як працює шампунь для стимуляції росту волосся?

Використовуйте активізуючий шампунь для росту волосся, склад якого глибоко та ніжно очищує тьмяне, ламке волосся, не пошкоджуючи. Він служить підготовкою для стимулюючих ріст волосся засобів, які наносяться на шкіру.
Активні інгредієнти які часто зустрічаються в подібній косметиці - це натуральні масла, які століттями використовувалися для стимуляції росту волосся. Особливо ті, що розширюють кровоносні судини та стимулюють фолікул до виробництва нового волосся. За таким принципом працюють: олія м'яти перцевої, розмарину та шавлії, евкаліптол, екстракт кінського каштана, червоного перцю.

Харчування та ріст волосся.

Дуже важливо для здоров'я волосся та для організму в цілому, збалансовано харчуватися. Звичайно, можна використовувати добавку для росту волосся. Але, чесно кажучи, до сих пір не відомо, чи це ефективний спосіб допомогти волоссю рости швидше. Правильне харчування корисніше та більш результативне для прискорення росту волосся. Вітаміни та мінерали, що надходять з продуктів харчування природним шляхом, легше засвоюються організмом, та забезпечують здорове співвідношення поживних речовин - саме так, як задумала Мати Природа.
За словами дієтологів, вживання великої кількості корисних жирів, таких як омега-3, прискорює ріст волосся. Наш організм не може самостійно виробляти омега-3 жирні кислоти, тому важливо отримувати їх з їжею. Вони живлять волосяні фолікули, внаслідок чого зростають сильне, блискуче волосся як у рекламі.

Стрижка.

Регулярно освіжайте стрижку, не чекайте появи посічених кінчиків. Це може здатися суперечливим для відрощування волосся, але якщо хочете, щоб волосся росло довше, позбавляйтеся від сухих, пошкоджених кінчиків, що січуться. Якщо їх не зрізати, посічені кінці просуваються вгору по волоссю та викликають ще більше ламкості, що позначиться на якості відросло волосся. 
Якщо майстер зрізає занадто багато волосся кожен раз, коли ви до нього звертаєтеся, вони не стануть довшими, тому не забувайте нагадувати фахівцю про свої цілі. Залежно від стану волосся і того як ви доглядаєте за ними, стрижка може проводитися від одного разу на шість тижнів, до одного разу на шість місяців. Чим краще ви піклуєтеся про своє волосся, тим рідше знадобляться стрижки, тим довше волосся може рости природно.

Засоби для стимуляції росту волосся Ви можете знайти у нас на сайті. 
Кращі ціни. 100% гарантія. Швидка доставка. 
Ваш Доктор Б'юті!

Показано з 1 по 33 із 33 (всього 1 сторінок)
ЗАДАЙТЕ ЗАПИТАННЯ