гелі для інтимної гігієни

Засоби для інтимної гігієни

Більше десяти років як випускають засоби для інтимної гігієни. Багато хто користується гелями, спреями для інтимних зон та без них не уявляють повсякденну гігієну. Але не менше дівчат переконані, що ці засоби зайві та як раніше використовують гель для душу щоб очистити все тіло. Гелі, спреї для інтимної гігієни - вигадка маркетологів або дійсно корисний засіб?

Рівень pH інтимних зон кислий, від pH3 до pH5, його порушення призводить до дисбалансу. Тому випускають спеціальні гелі для інтимної гігієни, які не порушують баланс. Протягом дня рекомендовано підтримувати мікрофлору дезодоруючим спреєм для інтимної гігієни.
Очищаючий незмивний засіб для жіночої інтимної гігієни - це гіпоалергенний продукт, призначений для очищення та щоденного догляду, до та після занять спортом, відвідування туалету, подорожей та прогулянок. Особливо необхідно під час менструації, для запобігання неприємного запаху та дискомфорту. Завдяки збалансованій формулі не порушує мікрофлору. Зручний у використанні в будь-який час, так як змивати його не потрібно. Рівень кислотності засобу ідеально підходить для чутливих зон. Відсутність штучних ароматизаторів та барвників виключає можливість прояви алергії та її неприємних наслідків.

Кілька корисних компонентів у складі засобів для інтимних зон:

  • Масло цедри апельсина - надає антисептичний та протизапальний ефекти.
  • Екстракт кореня софори має антиоксидантну, антибактеріальну та заспокійливу дії.
  • Екстракт листя зеленого чаю заспокоює роздратовану шкіру, бореться із запаленнями.
  • Олії бергамоту та евкаліпта - натуральні ароматизатори. Допомагають усунути неприємні запахи, надають дезодоруючий ефект.

На різних ділянках тіла шкіра у нас різна, наочно можна побачити це, якщо порівняти шкіру на руках ті обличчі. Так само відрізняється властивостями шкіра чутливої інтимної зони. Середа інтимних зон чутлива навіть до незначних змін рівня лугу засобів гігієни або для депіляції, який використовуєте звичайно. На найменші зміни шкіра може зреагувати сверблячкою та почервонінням. При порушеннях цілісності шкіри в інтимних зонах можуть розвиватися мікроорганізми та інфекції, грибкові захворювання та підвищується ймовірність передачі статевих інфекцій.

Гормональні зміни які відбуваються кожен місяць або при вікових змінах впливають на показник pH середовища в інтимній зоні. У такі моменти pH стає більш лужним - від pH 9 до pH 10, що збільшує ризик розвитку інфекцій сечовивідних шляхів. Тому так важливо використовувати інтимний спрей та гель з кислим середовищем для вирівнювання pH балансу.

Для щоденного дбайливого очищаючого догляду та підтримки здорового балансу мікрофлори, використовуйте спеціальні засоби для інтимної гігієни, купити який можна у нас на сайті.
Кращі ціни. 100% гарантія якості. Швидка доставка.
Ваш Доктор Б'юті!

НОВИНКА
Показано з 1 по 5 із 5 (всього 1 сторінок)
ЗАДАЙТЕ ЗАПИТАННЯ