для завитків

Спрей для в’юнкого волосся.

Кучеряве волосся, це тільки зі сторони симпатично та здається легко. Кудрі сухі від природи, а значить, виглядають тьмяно,моють посічені кінці, складно розчісуються та електризуються. Оскільки в кучерявого волосся кутикула залишається відкритою та втрачає вологу - це викликає пушіння волосся. Навіть при тому, що шкіра виробляє достатньо секрету, вони мають тенденцію бути сухими, тому що завиток та густа структура волосся перешкоджають тому, щоб масла досягли довжини.

Що робити?

З цим в пару натискань допоможе розібратися спрей для кучерявого волосся, який одночасно допомагає створювати зачіску та доглядає за волоссям. Спреї містять компоненти, здатні зволожити пористу структуру кучерявого волосся, запобігти пушінню, додати чіткості локонам та захистити від зовнішнього негативного впливу.

Якщо локони створені хімічним шляхом, обирайте спеціально розроблені спреї для волосся після хімічної завивки. Таке волосся потребує догляду не менше, ніж натуральне кучеряве або пошкоджене фарбуванням.

Коли справа доходить до контролю завитків, алкоголь - ворог, який призводить до сухості та ламкості. Тому купуйте спрей для волосся без спирту.

Окрема категорія спреїв для локонів це ті, які наносяться на другий день, створені для освіження завитків. Коли після сну локони втратили чіткість та форму, такий спрей освіжає та активує кудрі, надаючи чітку форму, повертаючи пружність, інтенсивно зволожуючи, розплутуючи, посилюючи блиск. При використанні тільки спеціально призначеного догляду для кучерявого волосся, який не містить сульфатів та спирту, волосся отримуватиме необхідне живлення та зволоження. Це сприятливо позначиться на його здоров'ї та зовнішньому вигляді.

Корисні поради:

  • При митті шампунем концентруйтеся на очищенні шкіри голови кінчиками пальців, не тріть довжину, це позбавляє волосся ліпідів, які так необхідні для підтримки рівня вологи.
  • Кожне миття волосся закінчуйте обполіскуванням довжини холодною водою. В результаті волосся буде сильніше блищати та краще розчісуватися.
  • При розчісуванні використовуйте гребінець з рідкими зубчиками, щоб зменшити тертя з кутикулою волосся (верхнім шаром волосини).
  • Купуючи фен для волосся, зверніть увагу на те, щоб він був з функцією іонізації, яка знімає статику з волосся та не дає йому пушитися.
  • Використовуйте дифузор для укладання. З ним волосся не доведеться зайвий раз розчісувати, а завитки будуть впорядковані.
  • Не тріть волосся рушником, це його розпушує та робить ламким. Натомість акуратно промокніть шевелюру м'якими рухами, потім нанесіть спрей для кучерявого волосся.
  • Вживайте в їжу більше м'яса, овочів, фруктів та кальцію - це сприятливо позначається на стані волосся. В організм повинні надходити вітаміни, мінерали, поживні речовини. Комплекс вітамінів групи В та вітаміни Е, А, С допомагають запобігти зайвому пушінню волосся. Рясне пиття води протягом дня також важливо для зволоження кучерявого волосся зсередини.

Обрати спрей для кучерів Ви можете у нас на сайті.
Кращі ціни. 100% гарантія якості. Швидка доставка.
Ваш Доктор Б'юті!

Показано з 1 по 6 із 6 (всього 1 сторінок)
ЗАДАЙТЕ ЗАПИТАННЯ