сонцезахист

Сонцезахисний спрей.

Спочатку тепла погода здається кращою подією після холодної зими. Але разом із тим як наступають спекотні дні, повітря стає вологим та важким. У цей період волосся створює дискомфорт, прилипаючи до вологої шиї та нагріваючи її.

Вісім порад на літо або відпустку в жарких країнах, які допоможуть пережити спеку та зберегти здоров'я волосся:

 1. Сонцезахисний спрей для волосся. Перед створенням зачіски в спеку, спочатку нанесіть спрей для волосся «захист від сонця». Який буде живити, зволожувати, розплутувати волосся, захищати проти руйнівної дії сонячних променів. Як правило, такий спрей містить широкий спектр сонячних фільтрів UVA / UVB.
 2. Недбалий пучок.
  Це вже давно не наслідок сну, а шикарна зачіска. Навіть краще! Недбалий пучок легше створити з текстури недбалого, не укладеного феном волосся. Тож не доведеться боротися з природними завитками або хвилями. Злегка в’юнке волосся дасть експрес-укладці достатню кількість текстури та об'єму.
 3. Висушіть волосся кімнаті.
  Волога й тепла ванна кімната, не найкраще місце для укладання волосся за допомогою фена. Тому, якщо вам подобається сушити волосся після душу, знайдіть більш прохолодне місце, наприклад, спальню. Як варіант, прийміть душ та висушіть волосся з вечора, коли спека спаде.
 4. Кінський хвіст.
  Коли шия відкрита нам не так душно, це підводить нас до улюбленого хвостика. Так само як пучок, хвости перетворилися зі звичайного варіанту в шикарні та модні образи. Всілякі варіанти низьких або високих хвостів з великим начесаним об'ємом зверху. Для симпатичного завершального штриха, пов'яжіть бант з атласної стрічки.
 5. Заплетіть косу.
  Мало того, що за допомогою коси можна зібрати неслухняні локони, що спадають в спеку на шию, такий спосіб укласти волосся - найпопулярніший вид зачісок на літо. Дотримуйтесь модних трендів, вплетіть аксесуар: маленькі металеві кільця або дерев'яні намистини.
 6. Дайте волоссю вихідний від фену.
  Це корисно для локонів, дозволяє їм зберігати максимальну зволоженість та уникнути теплових пошкоджень. Щоб отримати м'які хвилі при висиханні природним шляхом, нанесіть на волосся крем. Це допоможе зробити укладку без тепла фена, коли спека на вулиці стає нестерпною.
 7. Насичуйте волосся вночі.
  Перед тим як лягти спати, нанесіть на ніч на вологе волосся олійку, заплетіть у вільну косичку. Завдяки олії для волосся, локони будуть отримувати живлення. До того ж вранці при митті голови, це захистить волосся від впливу шампуню. Його функція - змити жир, але природний секрет залишається на шкірі та не доходить до довжини волосся, за допомогою рослинної олії ви захистите довжину від втрати ліпідів.
 8. Плавайте, але обережно.
  Басейн або море рятують від спеки, але переконайтеся, що в цей час не страждає ваше волосся. Хлор та солона вода - відомі злочинці, винні в надмірному висушуванні волосся та окисленні його кольору. Тому так важливо наносити перед купанням засіб для захисту волосся від сонця, який запобігає сухості, захищає від шкідливого впливу сонця, солі та хлору. Після купання використовуйте спеціальний шампунь після сонця, щоб остаточно видалити шкідливі для локонів домішки з води.

Купити спрей для волосся від сонця ви можете у нас на сайті.
Кращі ціни. 100% гарантія якості. Швидка доставка.
Ваш Доктор Б'юті!

Показано з 1 по 1 із 1 (всього 1 сторінок)
ЗАДАЙТЕ ЗАПИТАННЯ