Перукарям та салонам краси


Запрошуємо до співпраці салони краси, beauty-студії, майстрів індустрії краси! 

Робота з нами - це індивідуальний підхід, спрямований на максимально просту, зручну роботу, і прагнення до довгострокового співробітництва. Наш магазин не просто продає високоякісну салонну косметику та засоби по догляду за волоссям, але й намагається догодити кожному своєму клієнту, тому надаємо не лише безкоштовну доставку товару (при замовленні на суму понад 500 грн.), а й усілякі системи знижок та бонусів.


Тому для вас було підготовлено спеціальний прайс. Якщо ви хочете оформити замовлення по оптовому прайсу в інтернет-магазині Доктор Бьюті, то ми в свою чергу забезпечимо не тільки швидку доставку замовлення до вашого міста, але й надамо можливість заощадити на покупках завдяки індивідуальним умовам співпраці.

Якщо ви є власником салону краси або приватним майстром, і хотіли б здійснювати замовлення за спеціальною ціною, потрібно звернутися до менеджера, який з радістю надасть вам салонний прайс.

Ви можете знайти в інтернеті багато інформації як стати успішними, а можете просто почати ефективно розвивати свій бізнес з нами!


Хто обирає та шукає партнерство з нами:

- ви тільки збираєтеся відкрити салон краси або перукарню з нуля

- ви майстер перукар, хто вирішив відкрити свій бізнес в салонній індустрії 

- ви вже маєте працюючий бізнес в б'юті індустрії, але хочете вибрати надійного міжнародного партнера в особі професійних марок для перукарів і салонів краси 

- ваш бізнес не розвивається, не приносить прибутку і ви хочете вжити антикризових заходів, отримати бізнес консультації з клієнтського сервісу, роботі з соц.мережами, просуванням салонів краси та перукарень 

З нами працюю кращі салони краси!

Ми працюємо з перукарнями, салонами краси, професійними магазинами для перукарів (профшопи), інтернет магазинами. пунів, масок, стайлінгу - для фарбування, догляду та укладання волосся, доступно через 35 офіційних дистриб'юторів постачальників у будь-якому куточку країни. Акції, рекламна підтримка, програма лояльності, палітри фарб.

Швидка відповідь на пропозицію про співпрацю!

- Ви залишаєте у формі для зворотного зв'язку ваші контактні дані 

- Ваша заявка моментально відправляється поштою та в месенджер найближчому бізнес-консультанту за вказаною вам адресою 

- Комерційна команда зв'язується з вами і домовляється про зустріч або онлайн консультації 

- Кожен крок по роботі з вами контролюється всередині нашої системи, ви також можете бачити зміни, що вносяться 

- Під час формування замовлення, ви можете обговорити бонуси та знижки, а також рекламну підтримку для першого замовлення (*в кожній марці свої умови в залежності від розміру суми первісного замовлення та асортименту) 

- Гнучкі умови співпраці та індивідуальний підхід, надійний партнер! 

Ще раз про переваги роботи з нами: 

- повний асортимент продукції

- доставка в будь-який куточок країни

- гнучкі умови співпраці

- працюємо з салонами, приватними майстрами, перукарнями, проф.магазинами та інтернет магазинами проф. косметики

- дамо покрокові рекомендації та інструкції з закупівлі продукції, навчання майстрів, консультантів продавців, адміністраторів та керуючих підтримаємо вас на перших етапах розвитку маркетингом та акціями


Будемо раді стати вашим партнером для вашого бізнесу! Для отримання інформації телефонуйте: +38 098 387 47 47 або пишіть нам на пошту beautyinua@gmail.com


ЗАДАЙТЕ ЗАПИТАННЯ