сировотки

Сироватки для реконструкції волосся

Відновити пошкоджене волосся обіцяють так багато продуктів. Волосся не живе та не має нервової системи, крові, не володіє регенерацією клітин, тому не може загоюватися та відновлюватися. Можна використовувати масла, гідролізовані білки або інші інгредієнти, щоб тимчасово замаскувати проблеми. Але це схоже на використання косметики для обличчя. Продукти або інгредієнти покращують зовнішній вигляд та допомагають сповільнити пошкодження волосся, але вони вимиваються.

Ретельно розроблені кондиціонери, масляні засоби та маски можуть поліпшити текстуру та зовнішній вигляд волосся, компенсувати ушкодження захисними інгредієнтами, але ці продукти, які роблять волосся м'яким та блискучим, необхідно регулярно наносити повторно, щоб зберегти результат.

Що таке "сухе волосся"?

Всупереч поширеній думці «сухих» типів волосся не існує. Це не те ж саме, що «суха шкіра голови», яка є реальним станом. «Сухе» волосся насправді злегка пошкоджене волосся, яке починає ламатися, та його можна зробити здоровими. Існують різні типи волосся, наприклад пряме, хвилясте, кучеряве. Різні текстури, такі як тонке, середнє або грубе, але сухість не є типом волосся, це показник пошкодженого волосся.

Сама волосина складається з трьох шарів - внутрішнього волокна званого мозковим, середнього шару званого корою, та зовнішнього шару званого кутикулою. Тонке волосся іноді не містить мозкового шару. Коли волосся пошкоджене, кутикула піднімається, відколюється, стає крихкою, легко сплутується та втрачає вологу. Пропадає блиск, який утворює закрита кутикула здорового волосся.

Волосся може стати сухими та пошкодженим з багатьох причин. Знебарвлене, фарбоване волосся втрачає ліпіди та кератин через що стає крихким та ламким, якщо його не насичувати постійно, щоб компенсувати або зупинити пошкодження. Але збиток, який вже був нанесений, в результаті незворотній.

Як зберегти здоров'я волосся:

Пошкоджене волосся менш еластичне, що робить його схильними до ламкості. З'являються посічені кінці, які абсолютно не підлягають відновленню та їх дуже складно приховати, особливо коли їх багато. Посічені кінці обов'язково потрібно обрізати, якщо цього не робити, пасма будуть розщеплюватися все вище, швидше та нерівномірно. Якщо ви жалієте кінці, які січуться, тому що не хочете «втрачати довжину», насправді тільки сприяєте тому, що волосся стане коротшим. Буде здаватися, що волосся не росте, але це не так, просто воно ламається швидше, ніж відростає. Тому ріжте без жалю.

Щоб запобігти появі посічених кінчиків, наситити волосся всіма необхідними речовинами використовуйте сироватки для відновлення волосся. Їх багатий склад заповнює пошкоджені ділянки волосся, зміцнює та реструктурує волокно волосся. Після використання сироватки для пошкодженого волосся процес розчісування стає приємним та безболісним, з'являється блиск на локонах. Зволожені, насичені кінці волосся навіть не подумають розшаровуватися!

Купити відновлюючу сироватку для волосся ви можете у нас на сайті.
Кращі ціни. 100% гарантія якості. Швидка доставка.
Ваш Доктор Б'юті!

-15%

        Helen Seward MEDITER Absolute Serum Розгладжуюча сироватка для пухнастого волосся, 150 ml
-15%

        Helen Seward MEDITER Volume Body-Filler Відновлююча та укріплююча сироватка, 100 ml
-15%

        Helen Seward Synebi Restructuring Сироватка, що відновлює, 150 мл.
-15%

        Есенція для зміцнення волосся Lebel IAU Essence Forti
-15%

        Протеїнова сироватка-активатор для волосся Lebel Infinity Aurum Salon Care IAU Cell Care 2
-15%

        Сироватка для волосся
-15%

        Сироватка для волосся
-15%

        Сироватка для волосся
-15%

        Сироватка для волосся Lebel Proedit Element Charge Care Works Element Fix
-30%
ТОП ПРОДАЖ123

        Colorful Anti-Fade Serum Cиворотка для блиску та стійкості яскравого кольору, 63 ml
-15%

        Helen Seward Відновлююча сироватка, 480 мл
-15%

        Helen Seward Зміцнююча сироватка проти ламкості волосся ANTI-BREAKAGE SYNEBI, 150 ml
-15%

        Helen Seward Розгладжуюча сироватка Straightening Serum KERAT ELISIR, 150 ml
-15%

        Helen Seward Фіолетовий набір PURPLE SEWARD MEDITER шампунь 300 ml, маска 200 ml, сироваттка 150 ml
-30%
ТОП ПРОДАЖ123

        JOICO Рефіллер реконструючий для стайлера-вапоризатора K-Pak, 300 ml
Показано з 1 по 66 із 66 (всього 1 сторінок)
ЗАДАЙТЕ ЗАПИТАННЯ