Комплекс для глибоко зволоження №12

(НФ-00006013)
  • Комплекс для глибоко зволоження №12
Наявність: Очікування 2-3 дні
очікування 2-3 дні
Об'єм:
10 ml
12*10 ml
1 430 грн.
Замовити в 1 клік

Комплекс для глибоко зволоження №12 UNA Moisturizing Oil Treatment

Комплекс з гідросоланом - протеїном рослинного походження, що діє як інтенсивний зволожуючий засіб. Помітно зменшує ламкість волосся і появу посічених кінчиків. Застосовувати з шампунем для сухого волосся і кондиціонером для неслухняного волосся.

Теги: засоби для волосся, відновлення волосся, комплекс для глибоко зволоження

Нанести на волосся після використання шампуню для сухого волосся і кондиціонера для неслухняного волосся. Використовувати три-чотири рази на тиждень від півтора до двох місяців. Змивати тільки в тому випадку якщо волосся дуже тонке.

Содержимое ампулы по консистенции напоминает масло, запах приятный, но резковатый. Наносила и в чистом виде и мешала с маской-результатами довольна. Волосы плотные, эластичные, блестят как шёлк, снимает статику.

Дуже хороший засіб. Відновлюю волосся після двох знебарвленнь, волосся виглядає відмінно. Однією ампули вистачає на 2 рази.

Этим "маслом " восстановила волосы после отпуска на море. Солнце, морская вода убили мои осветленные волосы буквально за десять дней. Приехала домой и сразу к вам в магазин за помощью. Одной ампулы хватает на несколько применений, добавляю и в кондиционер и в маску. Результатом довольна. Работают.

Классное средство. Добавляю в маску свою и держу по 20-30мин. Волосы супер увлажненные.

Написати відгук

Рекомендовані товари
ЗАДАЙТЕ ЗАПИТАННЯ